Цеглина має форму прямокутного паралелепіпеда. Фірма виготовляє цеглини розміром 20 * 10 * 5 см.

Скільки контейнерів розміром 2* 2 * 1,5 м потрібно заготовити для перевезення 24000 цеглин?

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Мадина.

Ответ:

4 контейнера необхідно для перевезення всіх цеглин

Объяснение:

1м=100см.

20см=0,2м.

10см=0,1м.

5см=0,05м.

Vцегли=0,2*0,1*0,05=0,001м.

24000*0,001=24 м³ необхідний об'єм для всіх цеглин

Vкон=2*2*1,5=6м³ об'єм одного контейнера

24:6=4 шт. кількість необхідних контейнерів