Один із кутів трикутника на 40° менший від другого і на 10° більший за третій. Знайти кути

трикутника. (відповідь записати у порядку зростання. Через кому без пробілів)​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Лера.

Ответ:

40,50,90

Объяснение:

х=A

x-10=B

x+40=C

x+x-10+x+40=180

3x+180+10-40

x=50

A=50

C=90

B=40

Ответ:40,50,90