Сторони трикутника дорівнюють 44 см, 7 см і 28 см. Знайдіть сторони трикутника, подібного даному,

якщо його периметр дорівнює 76 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смолина Тамара.

Ответ:

Объяснение:

Р=44+7+28=79 см

а1=76/79*44=42,3 см

в1=76/79*7=6,7 см

с1=76/79*28=26,9 см

Проверка 42,3+6,7+26,9=76 см