Дві сторони трткутника дорівнюють 10 см і 6 см а кут між ними 120° Знайдіть периметр трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Витенбек Злата.

Відповідь:

30 см

Пояснення:

Теорема косинусов:

c^2 = a^2 + b^2 - 2ab * cos (∠a,b) = 100 + 36 - 2*10*6 * cos 120° = 196

c = 14 см

P = a + b + c = 10 + 6 + 14 = 30 см

Отвечает Лагунова Ира.

За т.косинусов AC2=AB2+BC2-2AB* BC *COS120

10^2+6^2-2*10*6*1/2=100+36-120*0.5=76

=A+B+C/3

76/3===25 приблизител.