В основі прямої призми лежить прямокутник трикутник із катетами 6 і 16см. Висота призми дорівнює 5

см. Знайдіть об'єм призми

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Юля.

Ответ:

480см^3

Объяснение:

V=Sосн*H=16*6*5=480см^3