Ааа помогитееееее пж!!! Відрізок АK — бісектриса трикутника АВС. Знайдіть периметр трикутника

АВС, якщо АВ : АС = 1 : 3, АВ = 16 см, ВK = 10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Відповідь:

P = 104 см

Пояснення:

AC = 16*3 = 48см  через те, що   АВ : АС = 1 : 3

BK = BC*BA/AC+AB

10 =x*16/48+16

16x/64 = 10

16x =64*10

16x =640

x =640/16

x =40 см

BC = 40 см

P = AB+BC+AC

P = 16+40+48

P =  104 см