Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 9 см і 21 см, а бічна сторона 10 см. Знайдіть синус і

косинус кута: а) при біль­шій основі; б) між діагоналлю і висотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобанова Полина.

Ответ:

d = √(9+((21-9)/2)² + 8²) = √(225 + 64) = √289 = 17 см.

а = √(8² + 6²) = √(64 + 36) = √100 = 10 см.

R = (adc)/(4S).

S = (1/2)*8*21 = 84 см².

R = (10*17*21)/(4*84) = 3570 / 336 = 10,625 см.