знайдіть радіуси описаних і вписаних кіл рівносторонього трикутника якщо різниця цих радіусів

складає 3 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Егор.

Ответ:

R=6см

r=3см

Объяснение:

R=a/√3

r=a/2√3

R-r=3

a/√3-a/2√3=3 |•2√3

2а-а=6√3

а=6√3 см сторона равностороннего треугольника

R=a/√3=6√3/√3=6см радиус описанной окружности

r=a/2√3=6√3/2√3=3см радиус вписанной окружности

Zmeura1204