Знайдіть cos(a) і tg(а), якщо sin(a) =3/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катенька.

Ответ:

cosα=4/5=0.8

tgα=3/4=0.75

Объяснение:

Сінус кута це відношення катета навпроти кута до гіпотенузи

одже відомі катет 3 та гіпотенуза 5

Знайдемо другий катет по теореме Пифагора

5^2=3^2+b^2

b=\sqrt{(5^2-3^2)}=4

cosα=4/5=0.8

tgα=3/4=0.75