9. Знайдіть площу чотирикутника ABCD, якщо А(0; 4), В(2; 6), C(4; 4), D(2; 2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Логовеев Тимофей.

Ответ:

S=8

Объяснение:

Cторони чотирикутника дорвнює

АВ^2=(2-0)^2+(6-4)^2=8

АВ=\sqrt{8}

ВC^2=(4-2)^2+(4-6)^2=8

ВC=\sqrt{8}

CD^2=(2-4)^2+(2-4)^2=8

CD=\sqrt{8}

вектори АВ (2;2) ВС(2;-2) ⊥

Чотирикутник має чотири однакови сторони і кут між сторонами 90°

тому маємо квадрат АВCD

S=AB*BC=\sqrt{8}*\sqrt{8}=8