7. Обчисліть периметр і довжини діагоналей чотирикутника ABCD, якщо А(-1; 3), В(1; 5), C(3; 3),

D(1; 1).​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусарова Ольга.

Ответ:

Р=4\sqrt{8}

d=4

Объяснение:

Вектор AB(2;2)

Вектор BС(2;-2) ⊥ AB

Вектор СD(-2;-2)

Кути між векторами дорывнюють 90°

Визначимо довжини сторін

АВ^2=2^2+2^2=8

BC^2=2^2+(-2)^2=8

СD^2=(-2)^2+2^2=8

Cтори рівні

Маємо квадрат

Р=4\sqrt{8}

діагональ квадрату дорівнює

d=\sqrt{(8+8)}=4