Знайти невідомі елементи трикутника якщо цей трикутник рівнобедрений з кутом при основі 30°,довжина

основи 2√3 Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Персидская Ульяна.

Ответ:

AB=2

BC=2

<A=30°

<ABC=120°

Объяснение:

Дано

АВС- рівнобедрений трикутник

АВ=ВС

АС=2√3

<АСВ=30°

АВ=?

<АВС=?

<САВ=?

Розв'язання

Проведемо висоту ВК- вона є також медіаною.

АК=КС

КС=АС:2=2√3:2=√3.

cos<C=KC/BC

√3/2=√3/BC

BC=2√3/√3=2.

BC=AB=2

В рівнобедреному трикутнику кути прилегли до основи рівні між собою.

<А=<С=30°

Сума кутів трикутника дорівнює 180°

<АВС=180°-2*30°=120°