Через гіпотенузу AB прямокутного трикутника ABC проведено площину, яка утворює з площиною

трикутника кут 30°. Знайдіть відстань від вершини C до цієї площини, якщо катети трикутника дорівнюють 6см і 8см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михатулин Андрей.

Ответ:

2.4 cм

Объяснение:

c=√6^2+8^2=10 c sin|A=8/10

∠A=51.13°

Величина высоты опущенная из прямого угла на гипотенузу

6*0,8=4,8 см

Расстояние до плоскости от т С

4,8*sin30°=2.4 см