Знайдіть об'єм правильної трикутної призми висота якої дорівнює 10 см а сторона основи 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.

Ответ:

62,5√3см³

Объяснение:

Sосн=а²√3/4 де а- сторона трикутника

Sосн=5²√3/4=6,25√3 см² площа трикутника.

V=Sосн*h=6,25√3*10=62,5√3 см³