знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда в основі лижить паралелограм зі сторонами 2см і 3см і

кутом між ними 45°а висота паралелепіпита=2корінь з 2см

Ответы на вопрос

Отвечает Онянов Данил.

Ответ:

V=48 см. куб

Объяснение:

V=S осн×Н

S Осн =a×b×sin<A

a = 8 см, b = 6 см, <А = 30°

S Осн = 8×6×sin 30°=24 см кв

V=24×2=48