Знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда, в основі якого лежить паралелограм з діагоналями 4 см і 6

см і кутом 600 між ними, а висота паралелепіпеда дорівнює 4О√3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Евтеев Александр.
Ответ:
V=720см³

Дано:
Прямоугольный параллелепипед
Основание параллелограм.
d1=4см диагональ параллелограма
d2=6см диагональ параллельных
∠(d1d2)=60° угол между диагоналями
h=40√3 см
V=?
_____
Решение
Sосн=½*d1*d2*sin∠(d1d2)
sin60°=√3/2
Sосн=½*4*6*√3/2=6√3см² площадь параллелограма.
V=Sосн*h=6√3*40√3=720см³