Знайдіть значення функції :y= ¼x²+1, якщо x= -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Таранская Света.

Ответ:

Объяснение:

Y=1/4x^2+1

Y=1/4•(-2)^2+1

Y=1/4•4+1

Y= 4/4+1

Y=1+1

Y=2