Сторони трикутника дорівнюють 10 см, 17 см і 21 см. Знайдіть площі описанного навколо нього та

вписаного в нього кругів.

Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

r = \frac{S}{p}, p= \frac{a+b+c}{2}, S = \sqrt{p*(p-a)*(p-b)*(p-c)}

p= \frac{10+17+21}{2} = 24

S = \sqrt{24 * ( 24 -10)*(24 - 17)*(24-21)} = \sqrt{24*14*7*3 = 12\sqrt{7}

r = \frac{12\sqrt{7} }{24} = \frac{\sqrt{7}}{2}

R = \frac{abc}{S}

R = \frac{10*17*21}{12\sqrt{7} } = \frac{85\sqrt{7} }{2}