2. Периметр прямокутника дорівнює 34 см, а одна із сторін - 5 см. Знайдіть діагональ пря-

мокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Ответ:

Диагональ равна 13см

Объяснение:

Дано:

ABCD- прямоугольник.

АВ=5см

Р(АВСD)=34см

ВС=?

АС=?

Решение

Р(ABCD)=2(AB+BC)

BC=P(ABCD)/2-AB=34/2-5=17-5=12см.

Теорема Пифагора

АС=√(ВС²+АВ²)=√(12²+5²)=√(144+25)=

=√169=13 см