Сторони прямокутного трикутника дорівнюють 20см, 21см, 29см. Чому дорівює найменший катет даного

трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Борозенец Юлия.

Ответ:

р=20+21+29/2 ;р=24 ;s=96; R=20*21*29/4*=3045