Знайдіть периметр прямокутника, якщо діагональ його дорівнює 26 см, а одна зі сторін 10 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кобякова Елизавета.

Ответ:

68см

Объяснение:

теорема Пифагора

а=√(d²-b²)=√(26²-10²)=√(676-100)=

=√576=24см

Р=2(а+b)=2(24+10)=2*34=68см