Знайти кути трикутника, якщо їхні градусів міри відносяться я 3:5:7. Будь ласка допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Федулов Илья.

Объяснение:

Нехай 3:5:7 будет 3х:5х:7х. Тогда 3х+5х+7х=180(сумма углов треугольника 180)

15х=180

х=180:15

х=12

12*3=36-1 угол

12*5=60-1 угол

12*7=84-2 угол