Знайди кути рівнобедреного трикутника, якщо градусна міра кута при основі дорівнює: а) 45°; б)

97°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гринчук Полина.

Ответ:

a) 45, 45, 90

Кути при основі у рівнобедреного трикутника рівні, тому два його кута дорівнюють по 45 градусів. Сума усіх кутів трикутника дорівнює 180, тому 180-(45+45)=90 - третій кут. Виходить, кути трикутника 45, 45 и 90 градусів

б) у рівнобедреного трикутника кут при основі не може дорівнювати 97, тому, що, у рівнобедреного трикутника 2 кути рівні та третій кут дорівнює 180 мінус два інших кута 180-(97+97)=-14 - кут трикутника не може бути від'ємним

Отвечает Иманова Айша.

Ответ:

Объяснение:

а)  угол при основании   45°,   ∑∠Δ=180,    

угол при вершине :  180-2*45= 90

вариант угол при вершине 45°,    ∑∠Δ=180,

тогда ∠основания  (180-45) : 2 =  67,5

б)  ∠ при вершине 97°    ∑∠Δ=180,

∠ основания = (180-97) : 2 = 41.5