В прямокутному трикутнику abc до гіпотенузи ab проведено висоту cb. Знайдіть ab, якщо ac=6см,

ad=3см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.

За теоремою Піфагора маємо:

AB=√(AC²+AB²); AB=√(6²+3²; AB=√(36+9)=√45.

*Я не знаю як в вас, але по ідеї ще

доведетьсяя розкласти √45

√45=3√5.