Знайдіть периметр трикутника ,площа якого дорівнює 24см^2( двадцять чотири см квадратних), а

довжини сторін відносяться як 3:4:5 Допоможіть, будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Муминов Данил.

Ответ:

x... сторона треугольника

3x... первая сторона

4x.. вторая сторона

5x... третья сторона

p=(3x+4x+5x)/2=12x/2=6x

S=корень из 6x*(6x-3x)(6x-4x)(6x-5x)=6x*3x*2x*1x=36x

24см^2=36x

x=1,5

3x=1,5*3=4,5 см - первая сторона

4x= 1,5*4=6 см - вторая сторона

5x=1,5*5=7,5 см - третья сторона

Периметр=6x*2=6*1,5*2=18 см