3. Зовнішні кути при двох вершинах трикутника відповідно дорівнюють 130° і 80°. Знайдіть градусну

міру кожного з трьохвнутрішніх кутів трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Аня.

Ответ:

50°   100°   30°

Объяснение:

Сума внутрішнього та зовнішнього кутів становить 180°.

∠1=180-130=50°

∠2=180-80=100°

∠3=180-(50+100)=30°