Чому дорівнює площа бічної поверхні куба з ребром 10 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.

Ответ:

\bf 400 см²

Объяснение:

\bf a = 10 см

\bf S бок. поверхн. \bf = 4 a^{2}

\bf S бок. поверхн. \bf =4 * 10^{2} = 4 * 100 = 400 см²