5. Знайдіть площу круга, якщо радіус дорівнює 1,5 см. - А) 1,5 л см; Б) 4 см2. B) 2.25 л см;Г)

22,​

Ответы на вопрос

Отвечает Ващило Даня.

Ответ:  2,25π см²  = 7.065 см².

Объяснение:

Знайдіть площу круга, якщо радіус дорівнює 1,5 см.

Решение.

S=πR² = π*1,5² = 2,25π = 3.14*1.5² = 3.14*2.25 = 7.065 см².