Знайдіть кути прямокутного трикутника, якщо середнє арифметичне двох з них доріннює 70 °


Ответы на вопрос

Отвечает Лукина Даша.

Відповідь:

1) 70*2=140 градусів

2) 140-90=50 градусів

3) 90-50=40 градусів

Пояснення:

1) Оскільки середнє арифметичне кутів 70 градусів, сума цих кутів буде 70*2=140 градусів.

2) Так як сума більша за 90 градусів, це сума прямого кута й одного з гострих. Знайдемо гострий кут: 140-90=50 градусів.

3) Тепер, знаючи, що сума двох гострих кутів прямокутного трикутника - 90 градусів, можемо знайти другий кут: 90-50=40 градусів