допоможіть дам 90 балів.Дано вектори m (2;2;-5) i n (2;4;-5)Знайдіть координати вектора a=4m-3n і

його модуль​

Ответы на вопрос

Отвечает Писаревский Данил.

m (2;2;-5) i n (2;4;-5)

a=4m-3n = 4(2;2;-5)-3(2;4;-5) = (4*2; 4*2; -5*4)-(3*2; 3*4; -5*3) =

=(8; 8; -20)-(6; 12; -15) = (8-6; 8-12; -20-(-15)) = (2; -4; -5)

На жаль, тут не можна ставити стрілочки, але, сподіваюся, ви зрозумієте, де вони потрібні)