катети bc і ab та гіпотенуза ac трикутника abc відповідно дорівнюють 8 см 15 см 17 см знайдіть

синус кута A і тангенс кута c

Ответы на вопрос

Отвечает Дан Валерия.

Объяснение:

sinA=BC/AC=8/17

tgC=AB/BC=15/8=1,875