Срочно Величини кутів трикутника відносяться як 2:6:1 знайти кути трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Елубай Жулдыз.

Ответ:

Сума кутів в трикутнику = 180°.

1)2+6+1=9

2)180:9=20° - величина третього кута.

3)20*2=40°- перший кут.

4)20*6=120⁰- другий кут.

Відповідь: 1 кут - 40°, 2 кут - 120°, 3 кут - 20°

Объяснение: