Знайдіть гострі кути прямокутного трикуткика, якщо їхні градусні міри відносятся як 3:6 пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Здобникова Анна.

Объяснение:

3x+6x=90

9x=90

x=10

1-ий кут: 3*10=30°

2-ий кут: 6*10=60°