Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 8 см і 32 см, а бічна сторона дорівнює 15 см. Знайдіть

висоту та діа-гональ траеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Торопов Алексей.

Ответ:  9 см.  16 см.

Объяснение:

Проведем высоту СЕ и диагональ АС.

В треугольнике CDE ED = (AD-BC)/2 = (32-8)/2 = 24/2=12 см.

Высота СЕ=√CD²-DE² = √15²-12² = √225 - 144 = √81 = 9 см.

Диагональ АС=√АЕ²+СЕ² = √(32-12)²+9²= √400-144=√256= 16 см.