Бічна сторона рівнобедренного трикутника дорівнює 10см, ф висота 5 корінь з 3 см. Знайдіть кути

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Карина.

Ответ:  60*.  60*.  60*.

Объяснение:

Дано. Бічна сторона рівнобедренного трикутника дорівнює 10см,

а висота 5 корінь з 3 см.

Знайдіть кути трикутника.

----------

Решение.

Угол А равен углу С и  sinA=5√3/10 = √3/2;

Угол А=arcsin (√3/2) = 60*.

так как углы А=С=60*, то и угол В=60*. Следовательно треугольник  - равносторонний.