знайти невідомі гострі кути прямокутного трикутника якщо 1) один з кутів 27⁰ 2)вони відносятся як

2:7 3)один з них на 15⁰ більший за інший​

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.

1)90-27=63

2)20 та 70

3) Нехай один кут буде х,тоді другий буде х+15.Їх сума дорівнює 90.Складемо рівняння:

х+х+15=90

2х=75

х=37.5

Отже,х=37.5,тоді х+15=37.5+15=52.5