Якщо діагональ бічної грані правильної трикутної призми дорівнює d і утворює кут a(альфа) з бічним

ребром, то об'єм призми дорівнює… ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайкимова Диляра.

Ответ:

V=h*S=d*cosα*а^2*3^0.5/4

Объяснение:

h=d*cosα

S=а^2*3^0.5/4