Знайдіть площу кільця, обмеженого концентричними колами радіусів 2 см і 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

Ответ:

S=Sв-Sм

Sв=п×5^2=25п

Sм=п×2^2=4п

S=25п-4п=21п