Знайдіть кути трикутника ABC,якщо кутA:кутB:кутC:8:6:4


Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

Відповідь:

Відповідно 80, 60, 40

Пояснення:

Отже нехай кутА=8x, кутB=6x, кутС=4x, співвідношення зберігається 8x:6x:4x=8:6:4. Сума всіх кутів в трикутнику рівна 180 отже 8x+6x+4x=180

18x=180

x=10

Отже  кутА=8*10=80

кутВ=6*10=60

кутС=4*10=40