Помогите Даю 35 балов A)Яка кiлькiсть речовини сульфатноi кислоти утвориться якщо прореагуе 0.5

моль сульфур(6) оксиду з достатньою кiлькiстю води? b)Яка маса кальцiю оксиду вступила у реакцiю з водою якщо внаслiдок реакцii утворилося 0.8 моль кальцiю гiдроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Гудзь Таня.

а) 0,5 моль Х моль

SO3 +H2O = H2SO4

n=1 моль. n=1 моль

05 моль SO3 -X моль H2SO4

1 моль SO3 -1 моль H2SO4

n(H2SO4)=0,5×1÷1= 0,5 моль

б) CaO+ H2O =Ca(OH)2

M(CaO) =56 г моль

m(CaO) =08×56=44,8 г

в б задачі ще можна написати дано й знайти. надіюсь все зрозуміло