Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника якщо один из них на 10° більше від іншого.​


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Давид.

Нехай х буде коефіцієнтом пропорційності тоді кут1=х, а кут2=х+10.Оскільки кут3=90 та сума всіх кутів трикутника дорівнює 180маємо рівняння

х+х+10=180

2х=180-10

2х=170

Х=170:2

Х=85(кут1)

1)85+10=95(кут2)