Помогите! 20 хватит? Довжина меншого катета прямокутного трикутника дорівнює 8 см. Один із його

кутів – 30º. Знайти довжину гіпотенузи.

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова София.

Ответ:  16 см.

Объяснение:

Решение.

Отношение АС/АВ = sin30*.

AB = AC/sin30* = 8 : 1/2 = 8*2=16 см.