Ширина прямокутника у 4 рази довша за довжину а його периметр дорівнює 80 см знайти площу

прямокутника Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Король Алибек.

Ответ:

Розв'язання.

1) 80 : 4 = 20 (мм) – ширина прямокутника.

2) (80 + 20) • 2 = 200 (мм) = 20 (см) – периметр прямокутника.