Висота рівнобедреного прямокутного трикутника, проведена до гіпотенузи, дорівнює 7. Тоді катет

цього трикутника дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Так як це рівнобедренний прямокутнный трикутник, то можна знайти проекції, до речі, рівних катетів на гіпотенузу, тому AD * DB = CD^{2}, а так як AD = DB, то AD = CD = 7(cm). За теоремою, оберненою до теореми Піфагора,  AC(тобто катет) = \sqrt{2 * 7^{2} } = 7\sqrt{2}

Відповідь: 7\sqrt{2}