Один з кутыв трикутника утричы менший выд другого й на 10 градусыв менший выд третього.Знайдыть

кути трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Даня.

Ответ:

1-й кут=34°

2-й кут=102°

3-й кут=44°

Объяснение:

Нехай перший кут=х, тоді 2-й кут=3х, а 3-й=х+10. Так як сума кутів трикутника дорівнює 180° складемо рівняння:

х+3х+х+10=180

5х=180–10

5х=170

х=170÷5

х=34° - перший кут.

Тоді 2-й кут=3×34=102°, а 3-й кут=34+10=44° або:

18010234=44°