Знайти значення наведеної функції якщо значення аргументу x=5 функція управління y=7x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Полина.

Ответ:

33

Объяснение:

Функция - y = 7x - 2

Её значение при x = 5:

y = 7 * 5 - 2

y = 35 - 2

y = 33

Отвечает Галлямов Айгиз.

Объяснение:

у=7*5-2=35-2=33...........