Катети прямокутного трикутника дорівнюють 5 см і 12 см. Знайдіть косинус кута протилежного меншому

катету А.5/13Б.12/13В.5/12Г.12/5​

Ответы на вопрос

Отвечает Юшко Денис.

гипотенуза - 5"2+ 12"2= 25+144=169(в корне)= 13

cos - 5/13