Площа прямокутника дорівнює 2,97 см2, а одна з його сторін 2,7 см. Знайдіть довжину іншої сторони.

СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Пригодич Максим.

Ответ:

1,1 см

Объяснение:

S=2,97 см^2

а=2,7см

b=?

S=a×b

2,97:2,7=1,1(см)

Отвечает Корчагіна Дарина.

Ответ:

1,1 см

Объяснение:

S=a*b

2,97=2,7*b

b=2,97:2,7

b=1,1 см