Розв'яжи квадратне рівняння: 2x2−14x+20=0 найди корені рівняння: −14,9(x−15)(x+2,2)=0 Знайдіть

дискримінант квадратного рівняння x2 - 5x - 4 =0 СРОЧНООООООО ДАЮ 40 БАЛОВВВВ

Ответы на вопрос

Отвечает Альшевский Захар.

Ответ:

1) 2х×2-14х+20=0

4х-14х+20=0

-10х+20=0

-10х=-20

х=2

2) -14,9(х-15)×(х+2,2)=0

-149/10×(х-15)×(х+11/5)=0

(х-15)×(х+11/5)=0

х-15=0

х+11/5=0

х=15

х=-11/5

х1= -2,2

х2=15

сорян, 3 не знаю.