Укажіть вираз значення якого дорівнює сумі кутів опуклого 10кутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

-----------------------------------------------------------

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Відповідь

1440°

Розв'язання

180*(10-2)

(Формула- 180*(n-2), де n кількість кутів)

180*8=1440°

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

-----------------------------------------------------------

Отвечает Гергедава Лука.

Відповідь:

180°(8-2) = 1440°.

Пояснення:

Сума кутів опуклого n-кутника дорівнює 180°(n-2), де n - сума кутів многокутника. Для 10-кутника сума кутів дорівнюватиме. 180°(10-2) = 180° * 8 = 1440°.